HBDH milisleri: İşbirlikçilere göz açtırmayacağız!

HBDH Mehmet Ali Kasırga Milisleri, Mersin’de bir “işbirlikçiyi” hedef aldıklarını belirterek, “İşbirlikçi ajan faaliyetlere izin vermeyeceğiz” dedi.

HBDH Mehmet Ali Kasırga Milisleri yaptığı açıklamada 10 Ağustos günü saat 03.00 sıralarında, Mersin/Akdeniz’de “gençleri para vaadiyle işbirlikçilik tuzağına düşürmeye çalışan Terzi Kerim’e karşı eylem gerçekleştirdiklerini” bilirdi.

“Bu işbirlikçi faşist unsurun hem işyeri hem de ev olarak kullandığı bina, milislerimizin havai fişekli eyleminin hedefi oldu” denilen açıklamada devamla şunlar belirtildi:

“Emekçi halklarımızın geleceği, birleşik devrimin zaferine bağlı. Devrimin zaferi ise gençlerimizin mücadele saflarına kazanılmasına bağlıdır. Gençliği kazanan, geleceği kazanır. Düşman da bu gerçeği bildiği için gençliği çürütmek ve yozlaştırmak için tüm araçlarını seferber ediyor. Çürümüş ne kadar yoz unsur varsa, bizzat devlet korumasında, gençlerin çürütülmesi, ajanlaştırılması ve zehirlenmesi için kullanılıyor. Tüm bu çürümüş unsurlar, aynı zamanda bire bir ajan-muhbir faaliyeti yürütüyor. Milislerimiz bu bilinçle düşmanın yozlaştırma tezgahına darbeler vurmak için eylemler yapıyor.

İşbirlikçi-ajan faaliyeti yürütenlere göz açtırmayacağız! Bugün bu unsurları uyarıyoruz. Yarın imha edeceğiz! Gençlerimizin yozlaştırılmasına, çürütülmesine asla izin vermeyeceğiz!”