DEM Parti: İstanbul'da seçimlere kendi adaylarımızla gireceğiz

DEM Parti Sözcüsü Ayşegül Doğan, İstanbul'da kendi adaylarıyla seçime gireceklerini ve adaylarının 9 Şubat'a kadar netleşeceğini duyurdu.

DEM Parti Sözcüsü Ayşegül Doğan, İstanbul'da kendi adaylarıyla seçime gireceklerini ve adaylarının 9 Şubat'a kadar netleşeceğini açıkladı. 

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) Sözcüsü Ayşegül Doğan, Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısında çıkan kararlarına dair partinin genel merkezinde basın toplantısı gerçekleştirdi.

Aşyegül Doğan, "Diyoruz ki İstanbul için şimdi DEM zamanı, artık vakit geldi. Türkiye için DEM zamanı. DEM zamanı demek bizim için eşitlik, özgürlük, adalet ve barış vurguları içeren bir zamandan bahsediyoruz. O yüzden bu kararımızı hiç bekletmeden, MYK’de saatler süren tartışmalardan sonra sizlerle paylaşmak istedik” diye konuştu

DEM Parti Sözcüsü, Başak Demirtaş'ın adaylığına dair soruyu da yanıtladı. Ayşegül Doğan, 9 Şubat'a kadar adaylarının isimlerini paylaşacaklarını yineledi. Ayşegül Doğan, Başak Demirtaş'ın da aday havuzunda olduğunu sözlerine ekledi.